Doživotný servis zdarma

x
  • Našim klientom poskytujeme doživotný servis zdarma
  • Upozorníme Vás na blížiaci sa koniec zmluvy, platbu, zmeny v podmienkach poisťovne,
    výhodnejšie ponuky a pod.
  • S nami môžete vypustiť poistenie z hlavy
chcem vedieť viac

O nás

Portál najpoistenie.sk Vám prináša kompletnú ponuku a servis v oblasti neživotného poistenia.

Prinášame Vám viacero poistení na jednom mieste. Potrebujete poistiť auto, majetok, alebo sa chystáte na dovolenku? Všetko vybavíte jednoducho a rýchlo.

Prevádzkovateľom portálu je spoločnosť Finportal, a.s.

Spoločnosť je registrovaná v NBS pod číslom 119713.

Finportal a.s. poskytuje desaťtisícom klientov prvotriedny servis v oblasti poisťovníctva. Pre spoločnosť je charakteristická zodpovednosť a jednoduché riešenia.

Tím spoločnosti sa skladá zo špecialistov, ktorí sa venujú konkrétnym produktom poistenia a taktiež zo skupín odborne zaškolených poradcov.

Spoločnosť reaguje na aktuálne potreby trhu a klientom prináša vždy aktuálne a tie najvýhodnejšie ponuky. Finportal, a.s. spolupracuje so všetkými významnými spoločnosťami na slovenskom finančnom trhu.

Poslaním spoločnosti je prinášať svojim klientom i verejnosti kvalitný servis a jedinečné služby. Finportal, a.s. ako jediná spoločnosť na našom trhu zaručuje svojim klientom celoživotný servis v správe poistných zmlúv zdarma.

Formuláre pre uzatvorenie online poistenia na stránkach najpoistenie.sk sú koncipované čo najjednoduchšie. Nemusíte vyplniť žiadny údaj, ktorý by nebol potrebný k získaniu cenovej ponuky, alebo uzatvoreniu zmluvy.

V prípade, že si nie ste istí s niektorým údajom, potrebujete poradiť, nenašli ste to čo hľadáte alebo jednoducho nemáte čas na vypĺňanie formulára, neváhajte kontaktovať našu infolinku alebo nám zanechajte Vaše číslo. Zavoláme a pomôžeme Vám.

 
 
 
2012 © Finportal
 
najuver.sk