Doživotný servis zdarma

Našim klientom poskytujeme celoživotný servis zdarma. Postaráme sa aby ste mali vždy to najvýhodnejšie a najkvalitnejšie poistenie.

STARÁME SA O VAŠE POISTNÉ ZMLUVY

Upozorníme Vás na blížiaci sa koniec zmluvy, platbu, zmenu v podmienkach poisťovne a výhodnejšie ponuky. Sme Vám k dispozícii pri konzultáciách a porovnaní cien poistného.

KAŽDÝ ROK SA POSTARÁME O PREHODNOTENIE VÁŠHO POISTENIA

Pokiaľ si u nás uzatvoríte poistnú zmluvu, budeme Vás kontaktovať osem týždňov pred každým výročím Vašej zmluvy. Oznámime Vám aktuálne ponuky a zabezpečíme Vám novú zmluvu. Odteraz môžete mať každý rok to najvýhodnejšie poistenie bez námahy.

POMOC PRI POISTNÝCH UDALOSTIACH

Môžete sa na nás spoľahnúť aj v prípade poistnej udalosti. Poradíme Vám pri vypĺňaní tlačív a komunikácii s poisťovňou, čo celkovo urýchli proces likvidácie.

KLIENTSKÁ ZÓNA

K zmluvám, ktoré si u nás uzatvoríte sa môžete vždy vrátiť prostredníctvom klientskej zóny. Všetky potrebné dokumenty nájdete na jednom mieste.

S NAMI MOŽETE POISTENIE VYPUSTIŤ Z HLAVY

Formuláre pre uzatvorenie online poistenia na stránkach najpoistenie.sk sú koncipované čo najjednoduchšie. Nemusíte vyplniť žiadny údaj, ktorý by nebol potrebný k získaniu cenovej ponuky, alebo uzatvoreniu zmluvy.

V prípade, že si nie ste istí s niektorým údajom, potrebujete poradiť, nenašli ste to čo hľadáte alebo jednoducho nemáte čas na vypĺňanie formulára, neváhajte kontaktovať našu infolinku alebo nám zanechajte Vaše číslo. Zavoláme a pomôžeme Vám.

 
 
 
2012 © Finportal
 
najuver.sk